ETAIRAS & the Tanztheater Social Project Meritxell Checa + Sophie Thirion Dijous 22 desembre 2016 – 19.30h
Del 22 octubre al 4 desembre 2016 – Prorrogada fins 18 desembre –
CARLES VIARNÈS + ALBA G. CORRAL Dissabte 10 desembre 2016 – 20:00h
NEIL HARBISSON MOON RIBAS Dissabte 19 novembre 2016 – 19:00h
MIQUEL SERRABASSA Dissabte 19 novembre 2016 – 17:00h
Asier ETA biok Divendres 28 octubre 2016 20:00h Xerrada a càrrec del director i actor AITOR MERINO 21:00h Passi del film Asier ETA biok Al finalitzar hi haurà col·loqui.
CATASTROFE CLUB Dissabte 22 octubre 2016 – 23:30h
MIGRACIONS IV Jornades de les Colònies Industrials 7 8 i 9 d’octubre 2016
TERRITORI BERGUEDÀ CORPUS Berga Dissabte i diumenge 10 i 11 de setembre 2016
ARQUITECTURA I PAISATGE
CORPUS Berga PATUM SETEMBRE
PABLO LECROISEY – JORDI PLANA – ABEL CASTELLS – GERARD VILARDAGA – CARLA FONT Inauguració dissabte 13 d’agost – 19:00h Sopar popular 21:00h Del 13 d’agost a l’1 de setembre 2016
ROGER MAS / GERARD VILARDAGA / IRIS HINOJOSA / JORDI PLANA / MARTÍ SALES / NÚRIA MARTINEZ / JORDI MURILLO / MARC TRILLA / PEP RUZ / MERITXELL CUCURELLA / TONI TRASHTORNO 13 Agost 2016 – 22:00h – 5€
SCAPE / ESCAPE / LANDSCAPE – Hamburg Divendres 5 agost 2016 – 22h – 4€ Dissabte 6 agost 2016 – 19:30h – 4€
SALT MORTAL Opatov / Polseguera / Dofí Malalt / Regalim / Vàlius / Súper Gegant / Power Burkas / L’Hereu Escampa / Germà Aire Dissabte 30 de juliol 2016 – 10 €
– Collage Rotos – RUBEN TORRAS – MAXOMATIC – ELSA GUERRA – LAURO SAMBLÁS – CORNELIUS COFFIN – JORDI PAGÈS -MARÇ RABAL – LLUIS CANALS – POLE NOISE Del 9 al 31 de Juliol 2016 Inauguració 19:00h
NÚRIA GUIU Dissabte 9 JULIOL 2016 – 20:30h Diumenge 10 JULIOL 2016 – 12:30h
U+1M H2 FEST 2 de juliol 2016
– Cirurgia Poètica – PHILIPPE JUSFORGUES (Mónaco) Del 10 de juny al 3 juliol 2016
– Home Sant – (De la il·lusió a l’error) MIROIR NOIR (RAI ESCALÉ/MILOS KOPTAK) – GORI MORA – DIETER DE GREEF – ABEL AZCONA Del 7 al 27 de Maig 2016
LUCIANA TAGLIAPIETRA Y LAS CHICAS NIEVE (Argentina) 10 de Juny 2016 – 23:00h
KonventPARAULA 10 11 i 12 Juny 2016
YAK42 (Bcn) 11 de Juny 2016 – 23:00 h.
Timpahn (Tàrrega) 11 i 12 de Juny 2016
CORPUS (Berga)
ABEL AZCONA (Pamplona) 7/8/11 Maig 2016
JOAN CATALÀ I ROSER TUTUSAUS Treball en procés 22 Maig 2016 – 12:30 h.
ALFIE RYNER (Tolosa-Toulose) 14 de Maig 2016 – 23:00 h. (4€)
FERRAN DE MANRESA Litúrgia / penitència / viacrucis / resurrecció Dissabte 7 Maig 2016 – 23h.
PUPUT (Manresa) 1 de Maig 2016 – 19:00 h. (4€)
LA GALERIA D’ART DEL COR DE CATALUNYA Dijous 28 Abril 2016 – 19:30 h.
COUSIN BONELESS (Pensilvània) NOMAD MOUNTAIN OUTLAWS (Colorado) NAVARCLES 29 Abril 2016 – 22:30 h.
PROGRAMACIÓ 2015